Top Ad unit 728 × 90

AIDS Biyolojik Bir Silah mı Yoksa Hastalık mı

hastalık

Kan yoluyla bulaşan ve bağışıklık sistemini çökerterek hastanın ölümüne neden olan ve şuan çaresi bulunamamış bir virüs hastalığıdır AIDS. Bu hastalık tıp literatürüne 1981 yılında girmiştir.O günden bugüne hastalığın homoseksüellere ve afrika kökenli siyahlara karşı ,bu kesimin temizlenmesi için laboratuar şartlarında hazırlanan bir biyolojik silah olduğu iddia edilmektedir.
Her ne kadar bu iddialar kesin bir dille reddettilsede hıv virüsünün genetik çalışmalar sonucu üretildiğine dair şaşırtıcı bilgiler bulunmaktadır.
Uzmanlar Aids'in Afrika'daki maymunlardan ortaya çıktı şeklinde bir önermesi bulunmaktadır.Fakat bazı tıp çevrelerine göre bu ihtimal çok düşük ve gerçek dışıdır.AIDS in ortaya nasıl çıktığı araştırıldığında 1978 ve1981 yılları arasında binlerce homoseksüel gönüllü üzerinde yapılan hepatit b deneylerinde kadar bu hastalığın araştırıldığı söylenmektedir.Acaba hastalık ,bu deneyler sırasında deneklere virüs vermek suretiyle bilerek bulaştırdı mı. 1981 yılında yayınlanan raporda ilk 26 AIDS hastasının eskiden sağlıklı ve hepsinin homoseksüel olduklarına işaret ediyordu ve bu rapor iddiaları güçlendirmektedir. 
Aids hastalığı çıkmadan önceki 10 yıl süresince Amerikan hükümetinin izniyle vücudun dayanıklılık sistemini tahrip edecek bir kanser virüsü yapılması için hayvanlar üstünde çalışmalarda bulunulduğu bilinmektedir. Acaba üstünde çalışılan virüs Aids virüsü müydü? Amerikadaki yetkili merciler sürekli kamuoyuna bu hastalığın maymunlardan ortaya çıktığını fikrini pompalamakta olup buna delil olarak afrikalılarda bu hastalığın daha çok görünmesini gösteriyordu fakat gerçek şu ki afrikadaki ve Haiti'deki Aids vakalarının ortaya çıkmasıyla Manhatten'daki homoseksüel hastaların baş göstermesi aynı zaman dilimine rastlıyordu. Daha da ötesi Uganda'da cinsel olarak pasif olan yaşlılar üzerine yapılan araştırma deneklerin hiç birinin hiv virüsü taşımadığını ortaya koymuştur.Yoksa Afrikalı maymun hikayesi uydurma mı?

 AİDs'in afrika new york'ta nasıl aynı anda ortaya çıktığı cevabı verilememiştir. Aynı şekilde ortaya çıkan bu hastalık tedavisini yapmak isteyen ve gerçekleri açıklamak isteyen doktorlar tamamen susturulmuş ,çalışmaları askıya alınmış, ve bir kısmı şüpheli şekilde de ölü bulunmuştur.Bunlardan en ünlüsü doktor Stocker ve kardeşidir.Doktor logan hyperthermia tekniği ile tedavi yoluna gitmeyi denemiş, iki hastasını bu teknik ile tedavi etmiş biri hiv virüsünden tamamen kurtulmuştur.Bu teknikte hastanın kanı 5 saat boyunca yüksek derecede ısıtma suretiyle hastalıktan kurtulma yoluna gidilmektedir.Başarıya ulaşan doktor Logan 50 kadar hastada bu tekniği deneme yoluna gitmiş, bunu hastanesinde bildirmiş ve hemen çalışması durdurulmuştur.Hükümet çevrelerince yalancı konumuna düşürülmüş ,tıp çevreleri tarafından aşağılanmış kariyeri zedelenmiştir. 1969 yılında pentagon sözcüsü kongrede verdiği ifadede yaşanan gelişmelerin kendilerini biyolojik savaş alanında çalışmalar yapmaya ğittin ifade etmektedir. Peki neden böyle ölümcül bir iş ile uğraşıldı.Aids hastalığının kim olduklarını ve kimlere bulaştıklarını incelendiğinde sorunun cevabı verilecektir.
Tabiiki nedeni Amerikan hükümetinin sevmediğin afro amerikalılar yani zenciler homoseksüeller yani toplumun dışladığı insanlar genellikle hastalığı cinsel yolla bulaştığı için homoseksüel ve zenci hastalar ölmekte ve onlara göre toplum temizlenmektedir. Sanırım hastalığın ortaya çıkış nedeni ne cevap olmuştur.

AIDS Biyolojik Bir Silah mı Yoksa Hastalık mı Reviewed by Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri on 16:00 Rating: 5
loading...

1 yorum:

  1. Amerikalı orospu evlatlarının geliştirdiği bir silahtan başka birşey değildir. Zamaında afrika ya gidip millet sağlıklı kalsın diye aşı yapıyoruz diyip araya hıv i de soktular afrikayı yok etmek istediler

    YanıtlaSil

Tüm Hakları Saklıdır Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri © 2014 - 2015
Bu Site Tarih Komplo Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri. Blogger tarafından desteklenmektedir.