Top Ad unit 728 × 90

Kırım Kongo Kenesi Zehirli Kenesi ve Kadın İsrail Askerleri
Ülkemizde özellikle Karadeniz bölgesinde görülen Kırım Kongo ateşli hastalığına sebep olan ve ısırması ile bu hastalığı geçiren ölümcül keneden bulaşılamaktadır.Üzerinde oynanan bir komplo olduğu yıllardır
gündemimizdedir.İddiaya göre İsrailliler tarafından bu bölgeye giderek bırakılan biyolojik savaş unsuru keneler insanlarımızı öldürmekte ve yaşamımızı tehdit etmektedir.
Kırım kongo kenesi zehirli keneler özellikle Kelkit vadisi bölgesinde Bolu, Gerede, Kastamonu, civarında sıklıkta görülmektedir.Özellikle yaz aylarında insanların ölümüne sebep olan vakalar yaşanmaktadır.2000 yılından beri ülkemizde pek çok kişi kırım kongo hastalığına yakalanmış ve hayatını kaybetmiştir.

Iddiaya göre Bolu'nun Gerede ilçesine gruplar halinde kamp yapan İsrailli kadın turistlerin bu bölgeye kavanozlar içerisinde getirdikleri zehirli 8 bacaklı keneleri saldıkları ve hastalığın çıkmasına sebep oldukları yönündedir.Ayrıca İsrail'den 1997 yılında barış gönüllüsü adında adı altında israilli kadınlardan oluşan grup, Rotary kulübü'nün davetlisi olarak Türkiye'ye gelmiş yanlarında özel kaplar içinde genleriyle oynanmış zehirli keneler Çorum, Yozgat çevresinde insanların piknik yaptığı alanlara bırakmışlardır.Kamp yapmaya gelen kadınların İsrail ajanı, Mossad ajanı yada İsrailli kadın askerler oldukları öne sürülmüş bu konu gündemimizi işgal etmektedir.
Bir başka iddia ise Rusya üzerine giden İsrail casus uçakları tarafından kavanozlar içinde Karadeniz bölgesine uçaktan kenelerin atıldı ve bu biyolojik savaş unsur olan kenelerin ölüm saçtığı yönündedir.
Bu iddiaları güçlendiren olaylar son yıllarda özellikle 10 yılda kene vakaları nin artması ve daha önce Karadeniz bölgesinde 6 bacaklı zararsız kenelerin olduğu fakat bu turistlerin  ardından bölgede 8 bacaklı ve zehirli ölümcül kenelerin bulunması iddaaları güçlendirmektedir.
Kenelerin biyolojik silah olduğu iddasını güçlendiren sebeplerden biride kırım kongo virüsünün dünya biyolojik savaş listesinde olması ve bu virüsün labaratuvar ortamında üretilebilmesidir.
Israilli turistlerin ardından yüzünden ölümlerin artması bu komplo teorisini güçlendirmekte fakat halen süren tartışmalarla hala net bir delile ulaşılamamıştır.

Kırım Kongo Kenesi Zehirli Kenesi ve Kadın İsrail Askerleri Reviewed by Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri on 17:53 Rating: 5
loading...

9 yorum:

 1. İşin içinde İsrail varsa iyi değildir.

  YanıtlaSil
 2. Komplo teorisi o kadar çok ki bizim işin iç yüzünü bilmemiz mümkün değil. Çok daha üst düzey makamda olanların illa ki bilgisi vardır.

  YanıtlaSil
 3. Artık savaşlar sadece tankla tüfekle yapılmıyor malesef

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle katılıyorum hocam. Biyolojik savaş dönemi çoktan başladı. İşte bir örnek..

   Sil
 4. Buna inanasım gelmedi tamam nükleer ve kimyasal silahları hatta virüsleri devletlerin elinde çıkma diye biliyoruz ama bunu sanmıyorum

  YanıtlaSil
 5. kkka hastalığının konuda belirtildiği şekilde ortaya cıkmıs olması çok derin bir konu. İlgili hastalıktan ölümler de devam ediyor

  YanıtlaSil
 6. Bu dünya mert insanlar için artık yaşanmaz hale gelmiş... Bu israilli teröristlerin, bu dünyada yaptıklarının cezasını çektiğini görmek gönülleri rahatlatacaktır.

  YanıtlaSil
 7. labarotuvar ortamında üretilebilmesi bu iddiayı güçlendiriyorböyle bir şey israilliler yapmaya çok meyilli.

  YanıtlaSil
 8. kimin nerede ne yaptığı bilemiyoruz, bu gün zehirli hayvanlar yarın canavarlar falan filmler gerçek mi oluyor ne....

  YanıtlaSil

Tüm Hakları Saklıdır Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri © 2014 - 2015
Bu Site Tarih Komplo Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri. Blogger tarafından desteklenmektedir.