Top Ad unit 728 × 90

Sonu Korkunç ve İntiharlarla Biten İnanılmaz Deney Eşcinsellikten Soğutma Terapisi

KORKUNÇ

Eşcinsellik çoğu inanışta kabul görülmez ve günah olarak adlandırılır.Kendi açımdan müslüman bir birey olarak eşcinselliğin sapıklık sapkınlık olan büyük bir günah olduğunu düşünüyorum.Allah herkesi uzak tutar inşallah diyerek konumuz olan deneye geçiyorum.
1960 larda eşcinsellik bir hastalık olarak görülmekteydi.Eşcinsel bireylere uygulanan eşcinsellikten soğutma terapisi programı vahşet içermesi nedeniyle uzun vadede acı ve ölümlerle sonuçlanmıştır.
Deney eşcinsel bireylerin çeşitli yöntemler ve eşcinsellikten soğumasını vazgeçmesini sağlamak olarak tanımlanabilir.Ancak uygulanan yöntemler bugün bile en ağır akıl hastalarının tedavisinde kullandığı ve kullanılmamasının etik açıdan tartışılan elektroşok uygulaması, eşcinsellikten soğutma terapisinin en önemli parçası idi.
Deneyler esnasında eşcinsel bireylere eşcinsellik birleşme görüntüleri izletirken aynı zamanda elektroşok uygulanıyor ve bu şekilde bireyin eşcinselliği acıyla özdeşleştirilmesi sağlanmaya çalışılıyordu.Bu uygulamanın bir benzerini Stanley Quibrick'in Otomatik Portakal filminde işlediğini görüyoruz.Filmde de aynı şekilde şiddetten arındırılmak istenen başroldeki kişi, cinsellik ve şiddet görüntüleri izlettirilirken elektroşok ve çeşitli terapiler uygulanmış, şiddetle ve cinsellikle karşılaştığında acı çekerek ondan vazgeçmesi sağlanmıştır.
Bu uygulamada buna benzemiştir aynı zamanda mide bulandırıcı maddeler enjekte edilerek eşcinsellikten tiskinmesi hedefleniyordu.Bu deneylerin dayandığı mantık, Pavlov'un ünlü klasik şartlanma deneyine de bu deneğin sonucunda bilim dünyasına sunduğu şartlanma tezine dayanıyordu.
Deneydeki köpeklerin zil sesinden sonra et ile özdeşleşmesini dayanan deney aynı şekilde eşcinsellikten soğutma terapisi adı verilen deneyde bu şartlanmaya dayanmakta olup, eşcinsel bireylere eşcinsellik görüntüleri eşliğinde elektroşok uygulanarak mide bulandırıcı maddeler enjekte edilerek bireyde klasik şartlanma oluşmasının sağlanmaya çalışılmıştır.
1960 lı yıllarda terapi adı verilen bu uygulamalarda akıl almaz işkenceler sonucu birçok eşcinsel akıl sağlığını yitirmiş hatta ölenler olmuştur.
8 MM izleyenler hatırlayacaktır.Filmde Nickolas Cage kızın fahişe olması onun öldürülmesini mi gerektirir şeklinde bir replik söylemişti.Bu korkunç deneyden zarar görenler ve katılanlar içinde söylenebilir.Ne yazık ki eşcinsel de olsalar bu insanlar korkunç tedavilere ve deneylere tabi tutulmuş, deney sonucunda amaçlanan düzeyde düzelememişler ve çoğu akıl sağlığını yitirmişlerdir.Hatta bir denek tedavi sırasında komaya girmiş ve ölmekten son anda kurtarılmıştır.

Sonu Korkunç ve İntiharlarla Biten İnanılmaz Deney Eşcinsellikten Soğutma Terapisi Reviewed by Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri on 09:37 Rating: 5
loading...

2 yorum:

  1. bugun lgbti nin yürüyüşü vardı tesadüfen bu yazınıza denk geldim.aynı işkenceler şimdide olmalı bence o en kalabalıktı

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. http://goo.gl/x8b9RE o görüntülerden sonra bende hak veriyorum

      Sil

Tüm Hakları Saklıdır Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri © 2014 - 2015
Bu Site Tarih Komplo Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri. Blogger tarafından desteklenmektedir.