Top Ad unit 728 × 90

PKK'ya Destek Veren Ülkeler

destek

Hain terör örgütü PKK yıllardır ülkemize zarar veriyor. Ülkemizi bölmek isteyen bu hainler kalleşçe saldırdı yıllardır. Devletimizin bölünmez bütünlüğünü bozmak için elinden geleni yapan bu hain sürüsü pek çok dış devletten destek almakta ve bu sayede ayakta kalmaktadır.
Peki kim bu destek veren ülkeler. Aslında bakarsak biz hariç neredeyse tüm ülkeler diyebiliriz.
Içeride ve dışarıda pek çok düşmanın ülkemize karşı hain emeller beslediği bilinmekte. Gelin medyada da geniş yer bulan ülkelere bir bakalım

Israil- İsrail açıktan veya gizlice destek verdiğini söylenmekte. Büyük İsrail projesi(Vaadedilen topraklar) çerçevesinde PKK'yı destekledikleri bilinmektedir.
Avrupa-Başta Almanya, Fransa, İngiltere, Belçika, gibi pek çok Avrupa birliği ve Nato üyesi(Bizde NATO Üyesiyiz) olan ülke açıktan veya gizliden pek çok kere PKK'yı desteklediği bilinmektedir. İlginçtir pek çok Avrupa birliği lideri PKK yöneticileri ile geçmiş dönemlerde açıkça görüştükleri ortaya çıkmış ve bunlar basına da yansımıştır.
Amerika-Amerika'nın özellikleri 1960 ta özel birlik göndererek barış gücü adı altında Diyarbakır'da çalışma yaptığı ve daha sonrasında bebek katili Abdullah ÖCALAN'a bu örgütü kurdurduğu kuvvetle muhtemel bir iddiadır. Ardından körfez savaşı döneminde çekiç güç adıyla Amerikan askerleri bölgede pek çok kirli işler de bulunmuşlardır.
Ermenistan-Ermenistan' nın desteği her zaman aşikardır. Aslında PKK terör örgütünün, Asala'nın devamı olduğu su götürmez bir gerçektir. PKK adına çatışmalar yapan teröristlerin çoğunun aslında ermeni olduğu ve kürtlükte alakalarının olmadığı, bu teröristlerin aslında büyük Ermenistan projesi için çalıştı pek çok kere ortaya konulmuştur. Bu nedenle tuzağa düşülmemesi gerekmektedir. Ortada herhangi bir Türk-Kürt  savaşı olmamakla birlikte Ermeniler'in ayaklanması vardır.
Italya, Yunanistan, Rusya,İran bunlardan tutun güney Afrika ülkesine kadar PKK'yı destekleyen daha pek çok gizli ve açık örgütler, şahıslar sayamadığımız ülkeler bulunmaktadır. Hatta Nobel barış ödülü alan Güney Afrika'da bir rahip bile açıkça her seferinde PKK'yı övmektedir. Katiller övülürken nasıl barış ödülü alıyorlar hala anlaması zor.
PKK'nın aslında görünürde hiçbir amacının olmadığı, arka planda dünyadaki büyük uyuşturucu trafiğinin kontrolü ve silah ticareti sebebiyle taşeron bir örgüt olarak pek çok kez kullanıldığı ve bu sebepten desteklendiği söylenebilir.
Geçmişten günümüze bu kirli oyunu görüp buna göre davranmalıyız ve oynanan bu oyuna gelmeyerek, birlik ve beraberliğimizi koruyarak bu hain örgütün üstesinden geleceğiz er ya da geç. "Şehitler ölmez vatan bölünmez"
PKK'ya Destek Veren Ülkeler Reviewed by Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri on 08:43 Rating: 5
loading...

6 yorum:

 1. bahadır ateş10 Eylül 2015 09:42

  kimlerin destek verdiği bellide keşke kökünden temizleyebilsek...

  YanıtlaSil
 2. Bugün bu yaptıkları şeyin aynısı kendi başlarına da gelecek elbette. Şu anda Ülke içinde yaşananları kenardan kıs kıs gülerek seyredenler yarın aynı duruma mutlaka düşecek. Mutlaka!

  YanıtlaSil
 3. Gün gelir devran döner kuduz köpekte sahibinş ısırır, bin ladinde amerikanın adamıydı amerikayı vurdu

  YanıtlaSil
 4. bence birçok ülke veriyor o yüzden kendilerini bişi sanıyorlar

  YanıtlaSil
 5. Hersey danışıklı dövüşten ibaret. Sadece biz sıradan vatandaşlar zarar goruyoruz...

  YanıtlaSil
 6. Tamamda, devlet neden resmi bir dille buna karşı çıkamıyor. One minute kendi vatanın için olmazmı?
  Kendi istihbaratımız armutmu topluyor?
  Avrupanın en büyük eroin kaçakçısı pkk. Neden avrupanın gözüne sokmuyor bu gibi gerçekleri?

  YanıtlaSil

Tüm Hakları Saklıdır Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri © 2014 - 2015
Bu Site Tarih Komplo Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri. Blogger tarafından desteklenmektedir.