Top Ad unit 728 × 90

Bütün Savaşların Sebebi Hilal ve Haçın Kavgasıdır

haç

Geçmişten günümüze yaşanan tüm önemli savaşların, toplumsal olayların asıl sebebi dinler savaşıdır.
Özellikle İslamiyet ve Hristiyanlık arasındaki sürtüşme, yani dinler arası savaş. Tüm savaşların asıl sebebi olmuştur diyebiliriz.
İncelersek, geçmişten günümüze özellikle İslamiyet döneminde, Hristiyanların, İslamiyetin yayılmasını önlemek için yoğun savaşlar ve entrikalar verdiği görülmektedir. Ardından yükselen Osmanlı İmparatorluğu sayesinde, İslam'ın tüm dünyaya yayılmaya başlamasıyla, korkuya kapılan Hristiyanlar tarafından, Haçlı seferleri başlatılarak, gaddarca ve barbarca İslam ülkeleri üzerine yürümüşlerdir.

Ancak Osmanlı'nın duruşu ve kararlılığı sayesinde, uzun yıllar İslam ülkeleri birlik ve beraberlik içerisinde huzurlu bir şekilde yaşamış, ancak ardından ortaya çıkan Yahudilik ve Siyonizm nedeniyle içten içe din Savaşlarına gidilmiştir.
Dünyaya baktığımızda son zamanlarda, Hristiyanların ve Yahudilerin, Siyonizm adı altında adeta birleşerek Mazlum İslam aleminin üzerine çökmüştür. Birinci Dünya Savaşı ile birlikte, İsrail Devletinin kurulması için tüm ülkelerin savaşın içine çekilmeye çalışıldığına dair pek çok delil mevcuttur. Ayrıca İkinci Dünya Savaşı sonunda İsrail'in kurulması, acaba! dedirten başka bir soru!
Osmanlı İmparatorluğunun yıkılması ve yeni Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasının ardından, İslamiyet üzerine daha yoğun baskılar yapılmış, ancak Türkiye Cumhuriyetinin dik duruşu sayesinde baskılara boyun eğmemiştir.
Yahudilik ve Hristiyan Dünyası, her seferinde zalimlik yaparak, özellikle İslam ülkelerinin üzerine çöreklenmişti, bunların en büyük örnekleri ise yeni keşfedilen kıtalardaki, Hristiyanlık zorbalığını gösterebiliriz. Özellikle Afrika ve Güney Amerika'da bulunan milyonlarca yerli, köle yapılmış zorla dinleri değiştirilmiş ve hala zulüm altındadır.
Hristiyan kaşifler gittikleri ülkelerin her yerinde zorbalıklar yapmış ve bunun adına misyonerlik demişlerdir.
Günümüze Gelecek olursak, Türkiye ve Orta-doğu üzerine kurulan tezgahların Kaynağına indiğimizde ise asıl amacın " İslamiyeti Bozguna uğratmak, Hristiyanlığın yayılması ve büyük İsrail devletinin kurulması projesi" nin  yattığını yani din savaşlarının temelinin oluştuğu rahatlıkla görülmektedir.
Dünyada, meydana gelen uluslar arası her çatışmada bunun örneğini görmekteyiz. Bir dönem komünizm ile mücadele eden Hristiyan Dünyası, bu sebebi ortadan kaldırmasının ardından, yani Komünizmin bitmesi ile kendine yeni bir düşman aramış, İslam dünyasını düşman edinmekte gecikmemiştir. İslamofobi diye adlandıracağımız bir korku uyduran batı dünyası, bu yeni akımı vatandaşlarının bilinçaltına işlemiş, ardından Orta-doğu ve ülkemizde yaptığı oyunları meşru göstermeye çalışmıştır.
Özellikte ülkemizi tehdit eden PKK ve IŞİD terör örgütleri, bu din Savaşlarının sonuncudur. Bu iki terör belası da büyük İsrail ve Yahudilik Siyonizm adına taşeronluk yapmaktadır. Bunun delillerini çoğu yerde açık bir şekilde görebilmemiz mümkündür.
Özellikle IŞİD ve El Kaide Terör örgütlerini örnek göstererek İslam dinimizi kötüleyen sözler nedeniyle, batı kendi amaçları uğruna hiç kimseye acımamaktadır.
Bu son dönemde, açık olarak görünmektedir ki PKK, hiçbir şekilde Kürt Vatandaşlarımızın temsilcisi olmayıp, Ermenilerin ve İsrail'in emellerini gerçekleştirmek için kullanılan, hain bir taşerondur.
Bu sebepten dolayı geçmişten günümüze Haçlı zihniyetinin değişmediğini, atalarımızın bunlara karşı nasıl önlem aldıysalar, bizimde o şekilde tarihimize bakarak önlemler almamız gerekmektedir.

Bütün Savaşların Sebebi Hilal ve Haçın Kavgasıdır Reviewed by Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri on 08:48 Rating: 5
loading...

6 yorum:

 1. her zaman hilal kazanacak bu işin bencesi bu....

  YanıtlaSil
 2. küfür tek millettir o yüzden islam birliği kurulması lazım

  YanıtlaSil
 3. Bozkurtlr ulusun allah türkü korusun

  YanıtlaSil
 4. geçmişten günümüze Haçlı zihniyetinin değişmediğini, atalarımızın bunlara karşı nasıl önlem aldıysalar, bizimde o şekilde tarihimize bakarak önlemler almamız gerekmektedir.çok doğru ve önemli bir konuya temas edilmiştir

  YanıtlaSil
 5. Çok doğru bir yazı olmuş. Önlemler alıp birlik ve beraber olmalıyız.

  YanıtlaSil
 6. haç ile hilalin kavgası hiç bitmedi çünkü islam batı kültürü anti teziydi.

  YanıtlaSil

Tüm Hakları Saklıdır Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri © 2014 - 2015
Bu Site Tarih Komplo Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri. Blogger tarafından desteklenmektedir.