Top Ad unit 728 × 90

Rusların Zehir Fabrikası


Rusya Geçmişten bugüne ideoloji uğruna insanlara acımayana ve devletin egemen olduğu Bir yönetim anlayışı içerisinde, dünyaya sürekli kafa tutmuş ve bu anlamda Elindeki silahları güçlendirmek için her şeyi Kullanmıştır.
Sovyetler Birliği adıyla ve şimdiki Rusya Devletiyle bağlar sürekli aynı kalmış ve ideoloji hiç değişmemiştir. Bu Büyük ideolojiye tabii ki içerde ve dışarıda çok karşı çıkan olmuştur.Özellikle Stalin döneminde pek çok Sovyet Vatandaşı aykırı düşünceleri ve isyanları sebebi de Bugünkü Sibirya'da bulunan Gulag çalışma kamplarına yollanmıştır.
Gulag çalışma kampları aşırı derecede insan hakları ihlallerinin yapıldığı ve toplamda milyonlarca insanın öldürüldüğü Anti demokratik bir Açıkhava hapishanesidir.Mahkumlar buralarda kötü koşullarda zorla çalıştırılmış, soğuk, açlık ve hastalık yüzünden Milyonlarca kişi ölmüştür.
Gulag çalışma kamplarında Ruslar Gizli bir silah üretmek için Zehir fabrikaları kurmuş ve buradaki mahkumlar üzerinde Risin Hardal gazı gibi Sinir sistemini doğrudan etkileyen ve ölüme sebep olan gazlar karıştırılarak deney amacıyla Mahkumlara verilmiştir. Bu deneyler sonucunda pekçok mahkum ölmüş, Bu çalışmalar sonunda C2 adı verilen bir Kimyasal silah yani kimyasal gaz üretilmiştir. C2 Atıldığında veya solunduğunda bir insanı on beş dakika içerisinde Acı çekerek öldürebilecek bir silah niteliği taşımaktadır.
Rusların Zehir Fabrikası Reviewed by Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri on 12:50 Rating: 5
loading...

Hiç yorum yok:

Tüm Hakları Saklıdır Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri © 2014 - 2015
Bu Site Tarih Komplo Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri. Blogger tarafından desteklenmektedir.