Top Ad unit 728 × 90

Nazilerin Akıl Almaz İnsan Deneyleri

mengele

İkinci Dünya Savaşı'ndan önce ve sırasında Hitler'in Nazi rejimi, toplama kamplarına aldıkları Yahudiler ve Çingeneler üzerinde insanlık tarihine kara leke olarak geçecek pek çok insanlık dışı deneyler yaptılar.
Bu deneylerde başı Josef Mengele çekiyordu. Pek çok acımasız deneyde çoğu insan kötü bir şekilde öldü.

Basınç deneyleri Sigmund Racher öncülüğünde gerçekleşen deneylerde Hava Kuvvetleri için tehlike anında pilotların atlayabilmesi için yüksek irtifa deneyleri yapılmıştır. Basınç odalarında insanlar denenmiş, 200 insandan 80'i deney anında Ölmüş, deneylerini ardından geri kalanı hayata gözlerini yummuştur. Bu alanda gerçekleştirilen bir başka deneyde Kuzey buz denizinde düşen Alman pilotlarının soğuk suda ne kadar dayanacağını hesaplamak için hipotermiye karşı dondurma deneyleri yapılmış, bu kapsamda pek çok Denek hayatını kaybetmiştir. Yine Çingeneler üzerinde tuzlu suyun etkilerini ölçmek için kana tuzlu su enjekte etme gibi akıl almaz deneyler sürdürülmüştür.
Diğer bir kategori ise gazlı kangren ölümleri üzerine Alman ordusunun güçlendirmek için Hardal gazı dahil pek çok gaz deneklerde denenmiş, etkileri ölçülmüştür. Ayrıca deneklerin akciğerlerine tüberküloz mikrobu enjekte edilmiş, hastalığın gidişatı bölümler takip edinmiştir.
Dr Mengele ise ırksal anlamda saf arı ırk yaratmak için çoklu doğumlar ve ikizler üzerinde deneyler yapmış, pek çok kişiye ve İkizdele akıl almaz yöntemler uygulanmıştır. Biz ikize zarar verip diğerinin ne tepki vereceği gibi, ayrıca mavi gözlü sarı saçta saf Alman ırkı çalışmaları neticesinde insanlara çeşitli sıvılar enjekte ederek renkleri değiştirmeye çalışmış, özelliklere gözlere mavi boya enjekte etmesi üzerine pek çok denek ve küçük çocuklar kör olmuştur.
alman

Mengele Ayrıca Yahudilerin gerçekten aşağılık ırk olduğunu kanıtlamak için kısırlaştırma deneyleri uygulamış, bu anlamda vahşet içeren ve sıkıntı veren cinayetleri bilim adına işlemişlerdir.
Bunlar korkunç deneylerden sadece bazılarıdır.
Savaş sonrası pek çok Nazi hekimi yakalanmış ve bu vahşi olaylar tanıklar ve bu olaylara maruz kalanlar neticesinde ortaya çıkmıştır. Bilim adına yapıldığı iddia edilen bu acımasız deneylerde binlerce kişi vahşice ölmüştür. Ancak ters bir mantık da olsa binlerce kişinin ölümü milyonlarca kişinin kurtulmasını sağlamıştır denmektedir. Nedeni Tıp, İkinci Dünya Savaşı sonrasında 150 yıl ileri gitmiştir. Beynin nasıl çalıştığından tutun, insan limitleri tespit edilmiş, genetik ve Tıp inanılmaz ilerlemiştir. Savaşın ardından Nazilerin ve Japonların yaptığı çalışmalar, Ruslar ve Amerikalılar tarafından adeta kendi üzerine hazine gibi yağmalanmış, kendileri bunu da geliştirmiştir.

Nazilerin Akıl Almaz İnsan Deneyleri Reviewed by Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri on 08:55 Rating: 5
loading...

Hiç yorum yok:

Tüm Hakları Saklıdır Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri © 2014 - 2015
Bu Site Tarih Komplo Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri. Blogger tarafından desteklenmektedir.