gizli tehlike

Son zamanda artan İslam düşmanlığı ve bunun akabinde gelişen İslam korkusu, Hristiyan ve Mason dünyasını oldukça rahatsız ettiği net bir şekilde ortadadır. Bu sebepten genelde Müslümanlar üzerinde oyunlar oynamaya çalışan ve Ahlak çöküntüsü ne sebep olmak için türlü oyunlar deneyen bu gizli güç, son zamanlarda ortaya çıkmıştır ki dinimizin direği olan namaz ve seccade üzerinde Müslümanlara tuzaklar koymaktadır.

Seccadelerde ki Gizli Tuzaklar

Bu tuzak, seccadelere yerleştirilen subliminal mesajlar şeklindedir. Subliminal mesajlar gözle görülyeyen en gizli simgeler olup namaz kıldığınız seccadelerin üzerinde, genelde Hristiyan masonik simgeler ve hayvan figürleri şeklinde tespit edilmiştir.

Seccadelerde Masonik ve Hristiyanlara Ait Semboller

Daha çok Haç, domuz figürü ve masonik simgelerin seccade üzerine yerleştirilmesi ve Müslümanlara tuzak kurmaya çalışan gizli güç, seccadelerdeki gizli tehlike tespit edilmiş olup, örneklerini yazımızda  görebilirsiniz.

Özellikle seccade alırken hocaların tavsiyesi firmalardan ve İslam alimlerinin yönlendirmeleriyle seccade seçimlerinizi yaparsanız uygun olur ve Bu tuzaklardan uzak Durmuş oluruz. Tüm bu gizli güçlerin tuzaklarına karşın hak Dini İslam'ı yenemeyeceği muhakkaktır.

Saff suresi 8. ayet " Onlar Ağızlarıyla Allah'ın Nurunu Söndürmek istiyorlar. Halbuki kafirler istemeseler de Allah Nurunu tamamlayacaktır"