Top Ad unit 728 × 90

Diş Macunu Gerçekten Çürükten mi Korur İşte Florür Tehlikesi

komplo

Özellikle diş macunlarının vazgeçilmezi olan florür, maddesi özellikle diş macunlarından tutun, bebek mamalarına, hazır gıdalardan pek çok sağlığımıza yakından ilişkili maddenin ve yiyeceğin içerisindedir. Özellikle diş macunlarında kullanılan floroid, gerçekten diş çürümesini engellemekte mi yoksa sağlığa büyük bir zararamı neden olmaktadır?

Işin kimyasal boyutlarına pek gelmeyeceğim çünkü uzmanlık alanım değil ama yapılan araştırmalara bakıldığında büyük bir Tehlikenin bizi beklediğini söyleyebilirim. Florür maddesi sanılanın aksine diş çürüklerinin asıl kaynağı olarak gösteriliyor. Tüm maddelerin Periyodik cetvelde artı olmasının yanında florür maddesi eksi elementtir. Bunun haricinde diş çürükleri için ve diş macunlarında tavsiye edilmesinin sebebi bu maddenin dişin dış tabakasında bir izalasyon sağlayıp bakterilerin girişine engellemesidir. Ancak sanılanın Aksine bu olay dişin dışını kaplamakta ve dişin doğal olarak kendini yenilemesini engellemekte olduğu ve bu sebepten dişin kendi kendini çürüttüğü Uzmanlar tarafından belirtilmektedir.
Ayrıca pek çok şebeke suyuna katılan florid, ülkemizde özellikle oldukça geniş bir alanda kullanılmaktadır ve Vücudumuzda dolaşmaktadır. Bu madde özellikle İkinci Dünya savaşında Kimyasal silah olarak kullanıldığı Naziler tarafından Yahudi esirlere uygulandığı bilinmektedir. Kısırlıktan tiroid hormonu bozukluklarına, romatizma belirtilerinden kemik erimesine kadar pek çok hastalığa sebep olduğu Uzmanlar tarafından ortaya konmuştur. Vücuda alındığında yüzde altmışı idrar yoluyla Böbreklerden atılmakta ancak kalan kısmı kemiklerde ve beyinde toplandığı söylenmektedir. Bu da vücutta biyo birikim yoluyla hayat boyu vücudumuzun önemli yerlerinde birikmekte ve kansere kadar giden hastalıklara yol açtığı söylenmektedir.
Yani bu madde sağlıktan çok sağlığımızı elimizden aldığı Uzmanlar tarafından tespit edilmiştir. Dünyadaki ilaç piyasası özellikle, diş sağlığı piyasasının elinde bulundurduğu rakam 40 milyar dolar civarında bir piyasa olduğunu düşünürsek ve dünyanın önde gelen diş macunu firmalarından birinin kurucusunun eski bir CIA ajanı olduğu gerçeği önümüze konulduğunda acaba Bunların hepsi basit bir tesadüf yoksa büyük bir oyun mu diye düşünmekten insan kendini alamıyor.
Florürün Diğer bir özelliğin uyuşturucu ve yatıştırıcı etkisinin olmasıdır. Bu da akla zihin kontrol deneylerini getirmektedir. Ayrıca Sodyum florür, sarin gazı yapımında ve fare böcek zehiri üretiminde kullanılan florür alüminyumun yapısında bulunmaktadır.
Uzmanların tavsiyesi floroit ve florür  maddesini yaşamımızdan çıkarmak olmuştur. Ancak ne kadar yaşamımızdan çıkarmayı Çalışsak da tüm içme suyunun içmesek bile pek çok yapılan fabrikasyon ürünler büyük fabrikalar da şehir suyu ile yapılmakta. Ancak bu maddeyi olabildiği kadar vücudunuzdan uzak tutmakta fayda olduğu Uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Diş Macunu Gerçekten Çürükten mi Korur İşte Florür Tehlikesi Reviewed by Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri on 08:26 Rating: 5
loading...

Hiç yorum yok:

Tüm Hakları Saklıdır Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri © 2014 - 2015
Bu Site Tarih Komplo Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri. Blogger tarafından desteklenmektedir.