Top Ad unit 728 × 90

Yeni Silah Zika Virüsü mü

virüs

Son günlerde özellikle Güney Amerika'yı oldukça büyük şekilde tehdit eden yeni bir virüs Zika virüsü dünya gündemine girdi. Zika virüsü sivrisineklerden insanlara bulaştığı tespit edilmiş olup, hamile kadınları etkileyerek Çocuklarım engelli doğmasına ve bebeklerin kısa bir hayat sürmesine neden olmaktadır.
Bu yeni virüs türü ile ilgili oldukça büyük çalışmalar yapılmakta ve şu an önlenememektedir. İlacı ve aşısını geliştirmek için çalışmalar yapılmakta, önlem olarak sivrisinekler öldürülmeye çalışılmaktadır.
Komplo teorisyenlerinin yeni ortaya attığı iddiaya göre bu virüs yeni bir biyolojik silah.

Nedeni ise ebola, AIDS, kırım kongo gibi virüslerin geçmişe dönük araştırmaları bu verileri desteklemektedir. Bilindiği üzere iki sene önce kadar ebola, Afrika kıtasının kırıp geçirmekteydi. Eski ebola virüsünün aksine on kat daha öldürücü olan bu yeni tür ebola, şimdi önlenmiş durumda. Nasıl birden ortaya çıktığı ve nasıl birden gittiği akıllara biyolojik silah işaretini getirmektedir.
İddialar, Yeni dünya düzeni ve Nüfus artışı nedeniyle güç odaklarının Dünya nüfusunun dengelemek üzerine bu tür biyolojik silahları ortaya çıkarttığı ve özellikle Yoksul fakir ırksal anlamda düşük gördükleri halkların Yok edilmesini amaçlayan büyük bir silah olarak kullandığı iddia edilmektedir.
Çünkü Avrupa ve dünya şuan hakir gördüğü mülteci krizi ile uğraşmakta. Bu tip ikinci sınıf vatandaş gördükleri halkların nüfusunun dengelenmesi nedeniyle bu tür silahların denendiği iddialar arasındadır. Bunu Dan Brown Cehennem kitabında ipuçlarını verdiğini görmekteyiz.
Zika virüsü özellikle doğum ve hamileliği tehdit etmesi nedeniyle akıllarda soru işareti oluşturmaktadır. Zika nedeniyle özellikle El Salvador'da hükümet tarafından 2 yıl boyunca çocuk doğurulmaması yönünde bir uyarıda bulunuldu. Buda tehdidin ne kadar büyük olduğunu göstermektedir. Ayrıca Brezilya hükümeti Zika virüsü önleme çalışmalarının iki yıl süreceğini söylemektedir. Güney Amerika ülkelerinin nüfusunun düşürülerek yeni dünya düzeninin oluşturmaya çalışması, artan mülteci sorunları ve bu tür biyolojik virüs ve salgınların çoğunlukla Afrika, Güney Amerika gibi ülkelerde ortaya çıkması bu iddiaları güçlendirmektedir.
Yeni Silah Zika Virüsü mü Reviewed by Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri on 08:13 Rating: 5
loading...

Hiç yorum yok:

Tüm Hakları Saklıdır Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri © 2014 - 2015
Bu Site Tarih Komplo Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri. Blogger tarafından desteklenmektedir.