Top Ad unit 728 × 90

Havaalanı Saldırısının Arkasında O Ülke mi Var


Atatürk Havalimanı'nın yapılan kanlı saldırının ardından ülkemiz çok derin yaralar aldı ve pek çok vatandaşımız bu hain terör saldırısı karşısında hayatını kaybetti ve yaralandı. Ülkemiz bu saldırıyla derin bir yasa büründü ne yazık ki...
Bu hain terör saldırısını Rusya ve İsrail'le yapılan ilişkilerin düzeltilmesi ve normalleşme sürecinin hemen ardından meydana gelmesi akıllarda pek çok soru işareti bırakmaktadır. Bu saldırıyla ilgili iddialar peş peşe gelmeye başladı. Gazeteci Ergün Diler'in köşesinde yazdığı iddiaya göre bu saldırının arkasında CIA bulunmakta.
Saldırıda ki Şüpheler
Yine iddiaya göre sahte bayrak operasyonu ile CIA kendi kurduğun IŞİD örgütü mensuplarını sahte bayrak operasyonlarında kullanmakta. Bu saldırı ile birlikte kendilerince yanıt verdiklerini düşündüren olaylar ceyran etti. Bu sayede Rusya ile yapılan yakınlaşma neticesinde, bu saldırıyı yapanlardan birinin Rus asıllı olması, saldırıda Kaleşnikof kullanılması, akıllara kirli tuzaklar getirmektedir.
Saldırının hemen öncesinde Amerika'nın Türkiye'de bulunan vatandaşlarını uyarması bir başka soru işaretidir.
Buna benzer bir iddia da aydınlık gazetesinden geldi. Aydınlık Gazetesinin manşetinde Rusya'yla yapılan Barış'a ABD'nin cevabı şeklinde bir haber yapıldı. Yine saldırının arkasında Amerika'nın olduğu iddiasını güçlendiren bir başka haber oldu.
İran'da Aynısını Dedi
Benzer bir iddiada yine İran'dan geldi. İran Meclis Başkanı Ali Laricani’nin Dış İlişkiler Başdanışmanı Hüseyin Şeyhülislam, saldırının arkasında “Türkiye’nin yüzünü bölgeye dönmesini istemeyen ABD, İsrail ve müttefiklerinin” olduğunu söyledi.
Gündeme bomba gibi düşen bu iddialar akıllarda soru işareti bıraksa da Türkiye'nin son günlerde dört bir yandan yaşadığı saldırılar, derin güçlerin ve üst akılların devreye girdiğini, bu son günler göstermektedir. Mübarek Ramazan ayında yapılan saldırıları şiddetle kınıyoruz ve Allah'a havale ediyoruz. Allah ülkemizi milletimizi bu terör belasından korusun.
Kaynak:
http://www.takvim.com.tr/Yazarlar/ergundiler/2016/06/30/cia-ve-yine-sahte-bayrak
http://www.habersom.com/iran-ataturk-havaalani-saldirisinin-arkasinda-abd-ve-israil-var/
Aydınlık 29.06.2016 tarihli manşet haberi

Havaalanı Saldırısının Arkasında O Ülke mi Var Reviewed by Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri on 11:44 Rating: 5
loading...

Hiç yorum yok:

Tüm Hakları Saklıdır Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri © 2014 - 2015
Bu Site Tarih Komplo Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri. Blogger tarafından desteklenmektedir.