Top Ad unit 728 × 90

Sadece Dünya Değil Ay da mı Masonların Kontrolünde

s

Masonların gizli bir topluluk olarak tüm dünyayı, yeni dünya düzeni çevresinde dizayn ederek, kendilerince şekillendirip, yönetmek için arzulu oldukları ve bu plan için çalıştıklarını pek çok kişiye göre tartışılmaz bir gerçektir. İddiamız biraz komik bir başlıkla verirse de aslında dünyanın masonlar tarafından yönetildiği pek çok kişiye göre doğru olsa da, net bir kanıtı yoktur. Ancak ayın masonların yetkisi altında olduğuna dair bir kanıt bulunmaktadır.
1969 yılında gidersek Amerika, Apollo 11 aracıyla Aya ilk insanı yollamış ve kayıtlara göre Neil Armstrong aya basan ilk insan olmuştur. Kartal isimli uzay aracıyla Amstrong Ay üzerinde görülmüş(canlı yayında) ve onu çekmek için Buzz Aldrin beraberinde aya inmiştir. Ancak bu yolculuğun gerçekliği hala tartışılmaktadır. Ay yolculuğunun Aslında sahte olduğu ve aya gidiş yalanı şeklinde dünya kamuoyuna servis edildiği iddiası hala mevcuttur. Daha önceki Amerika'nın aya ayak basma yalanı yazımızda bunları belirttik.
Gelelim masonlar ve ay ilişkisine. Dünya üzerinde etkili bir güç olan Mason locası aya da damgasını vurmuştur. Aya resmiyette ilk ayak basanlardan biri olan Buzz Aldrin mason olup, Teksas Hür ve Kabul Görmüş Masonlar büyük Locasına üyedir.

Aldrin, Ay'a indiğinde uzay aracının içerisinde özel bir Mason ayını bile düzenlemiştir (Komünyon). Ayrıca Ay'ın artık Texas hür ve kabul görmüş masonlar locasının yetki altında olduğunu belirten bir tek bir belgede hazırlamıştır. Bu belge ile birlikte Masonların sadece Dünyayı değil ayıda yönettiği belgelenmiş oluyor.
Ay'ın Masonlara ait olduğu belgesi çocuk oyuncağı olsa da aslında işin komik yanı. Ama gerçek olan kısım NASA ve onları yöneten masonlar olması, ay projeleri ay yarışı, Amerika'nın yönetilmesi nasıl Yapılan harcamalar ve bunların toplamında masonların etkisinin olmadığı düşünemez. Aya indiği Yalan mı Gerçek mi hala tartışılan Amerika'nın aya iniş olayı ile Soğuk savaş döneminde rakibine büyük fark attığı ve bu durumun Mason locasının işine gelmediğini herhalde söyleyen olamaz. Mason locası da aya ayak basılmasına bu kadar yenildiğini bu kadar sevinmiş olmalı ki kendi adamlarına böyle bir komik belge hazırlatmış önem vermiş.
Aslında burada asıl sorulması gereken soru Amerika'yı kuranların Mason olması gibi Aya ayak basan ilk insanların içinde de Mason bir kişinin bulunması Sizce tesadüf müdür?

Sadece Dünya Değil Ay da mı Masonların Kontrolünde Reviewed by Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri on 09:14 Rating: 5
loading...

Hiç yorum yok:

Tüm Hakları Saklıdır Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri © 2014 - 2015
Bu Site Tarih Komplo Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri. Blogger tarafından desteklenmektedir.