Top Ad unit 728 × 90

Uykuları Kaçıran Komplo Teorisi Suya Florür Atılması

d

1900'lü yılların başında Colorado lu bir dişçi, çocuk hastaların dişlerinde garip bir tuhaflık fark etti. Bu çocukların dişlerinde daha sonradan Colorado lekesi adı verilen tuhaf lekeler oluşmuştu. Ancak tuhaflık araştırdıkça daha da ilginç hale geldi. Çünkü bu lekeler dişlerde ne kadar fazlalaşırsa dişler de o derece Daha az çürmekteydi. Yapılan araştırmalar sonunda diş lekelerinin nedeninin o bölgedeki ünlü bir dağın kayalarında ki doğal bir kimyasallardan kaynaklandığı Anlaşıldı. Bahar da kar ile dağlardan gelen su taşlardaki bu kimyasalı kasabaya getiriyor ve bunu içen çocukların dişlerinde lekeler oluşuyordu. Su incelendiğinde florür içerdiği görüldü. Bu bölgede yaşayan insanların dişlerinde lekeler olduğu, ancak çürümediği ortaya çıkmıştır. Yıllar geçtikçe Amerikan hükümeti bu konu üzerine araştırma yaptı ve dişlerin çürümesini engelleyecek ölçüde, suya florür katılması Fikri ortaya çıktı.
Aynı dönemde Nazi Almanyası da florürün bir başka yüzünü ölüm kamplarında test etmişti. İçme suyunu attıklarım yüksek miktarda florür Mahkumları öldürüyor ayrıca onları sakinleştiriyordu.
Aynı şekilde Sovyet Rusya suda içme suyuna yüksek miktarda florür atmaya devam etmiş ve Rus halkı yıllarca yüksek miktarda florür almıştır.
FLORÜR NEDEN ZARARLI
Peki tüm diş macunlarında bulunan florür maddesi hakkında neden tehlikeli iddaalar var. Florür, tehlikeli bir kimyasal olduğu bir gerçektir. Yüksek dozda alınırsa ölümcül etkilere sebep olmaktadır. Bunun yanısıra FLORÜR vücutta birikmekte ve beyin hasarına neden olduğu  uzmanlarca ortaya konmaktadır. Özellikle hazır içecekler ve Gazlı içecekler olmak üzere pek çok hazır yiyecek ve bebek mamalarında dahi bulunan florür maddesi üzerinde yapılan araştırmalarda, klorürün kemik erimesinden tutun, tiroid hastalıklarına, hormonsal bozukluklardan, romatizmaya ve erken ergenliğe kadar pek çok önemli hastalığa ve bozukluğa sebep olduğu ortaya konmuştur. Amerika'da yapılan bir araştırmaya göre ortalamanın çok üzerinde florürlü su bulunan bölgelerde doğurganlık oranının düşüş gösterdiği tespit edilmiştir.
PEKİ NEDEN BU KADAR ZEHİRLİ BİR MADDE HER YERDE KULLANILIYOR

Peki niye hükümetler ve devletler halklarını bilerek zehirliyor sorusu akıllara gelince işte iddialar burada başlamaktadır. Suya florür atılması hakkında en yoğun İddia ise az miktarda ve sık alınan florür maddesi, zaman içerisinde kişinin beynindeki belli bir bölgeyi yavaş yavaş uyuşturarak mücadele etme gücünü kırdığı ve iradeye Boyun eğmesine sebep olduğudur. Yani insanlar otomatik sakinleşiyor, florür sayesinde bireyler otoriteye rahatlıkla boyun eğiyor. Kişilerin zayıflatması ve zehirlenmesinin yanısıra teorisyenleri üstünde durduğu olay budur. Yani Suya atılan florür ile kitlelerin bu yolla kontrol edildiği ve günümüz insanlarının sürekli sıkkın, depresif ve mücadele ruhunu kaybetmiş bir şekilde olmalarını Suya atılan florür, kullanılan diş macunu gibi ana silahının etkili olduğunu öne sürmektedirler. Suya atılan florürün insanları aptallaştırdığı ve kitlelerin sorgulama yeteneklerini kaybettirdiği öne sürülmektedir.
Soğuk savaş döneminde Amerika'da, suya florür atılması komünist komplosu olarak nitelendirilmiş, Hatta Rus ajanlarının Amerikan halkına sürekli florürlü su içirilmesi gerektiği fikrini destekledikleri söylenmiştir. Florür ile ilgili başka bir iddiada yine Nazilerin içme sularına florür atarak kadınları kısırlaştırıldıdır.
Florür maddesi bugün sakinleştirme etkisi sebebiyle antidepresanların yüzde 20 gibi yüksek bir oranında bulunmakta. Ayrıca Alaska'da 1990'larda yanlışlıkla florür denize dökülmüş, Bu sebepten bir kişi hayatını kaybetmiş 300 kişi de yaralanmıştır. Bugün Amerikan halkının %70'İ florürlü su içmekte ve Amerika'da hakkında konuşulan en güçlü Komplo Teorisi suya florür katılmasıdır. Hatta çoğo zaman filmler ve TV programlarında konuya atıp yapılmakta ve bazen espri malzemesi olmaktadır. Amerikalılar suya katılan florür maddesiyle beyinlerinin uyuşturulduğu ve hükümetin bu sayede kitleleri rahatça yönettiği fikrini öne sürmektedirler.

Uykuları Kaçıran Komplo Teorisi Suya Florür Atılması Reviewed by Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri on 10:21 Rating: 5
loading...

Hiç yorum yok:

Tüm Hakları Saklıdır Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri © 2014 - 2015
Bu Site Tarih Komplo Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri. Blogger tarafından desteklenmektedir.