http://www.tarihkomplo.com/ sitesindeki çalışmaları kendi sitesinde kullanmak isteyen kişi, kurum ve kuruluşlar için kaynak gösterme zorunluluğu vardır. Ne şekilde sitemizi ve kaynak gösterebileceğiniz husus için alttaki açıklamaları tamamen okuyunuz lütfen.

Kaynak Gösterilmeden bu bilgiler paylaşılamaz

Ülkemizde telif hakkı konusunda ne yazık ki ciddi sorunlar yaşanmaktadır. Olayın yasal sürecini bir kenera bırakıp, vicdan ve ahlak yönünden olaya bakılması sağlıklı karar vermenizi sağlayacaktır

Bu siteye ait bir içeriği Website yada Blogta yayınlanacak ise : Alınta yapılacak sayfanın linki yayınlanan yazının altında kaynak olarak gösterilmesi şartı ile yayınlanabilir ayrıca bu durum 10 yazı ile sınırlıdır.

Ödev ve tez için sınırsız sayıda yazıyı alıntı yapabilir her türlü akademik ve ödev araştırmalarında kullanabilirsiniz

Youtube yada Video da alıntı : Youtube kanalınız var işse ve sitemize ait yazılardan alıntı yapmak istiyorsanız alıntı yaptığınız sayfanın linkini kaynak olarak Youtube videosunun açıklama kısmında yazmanız gerekmektedir. Sınır 10 içeriktir.

Basılı Kitap yada E-kitaplarda eğer alıntı yapılacak ise sitemizden izin alınmadan içerikler hiçbir şekilde kullanılamaz.

İçeriği alıntı yapma şartları

1- Site kurucusuna iletişim bölümünden ulaşın. (Günün büyük bir bölümü onlıne olarak ulaşabilirsiniz)

2- Çalışmaları hangi amaçla, nerede, nasıl kullanacağınız hakkında bilgi verin. Kısaca kendinizi tanıtmanız faydalı olacaktır.

İçeriğin Alınması Şartları

1- Sitenizde Tarihi Gerçekler ve Komplo Teorileri tanıtıcı bir yazı yayınlamak zorundasınız. Bu yazıyı siz de yazabilirsiniz.

2- Sitenizin bağlantılar bölümünden bir adet link verme zorunluğunuz var.

Hangi Siteler İçerik Alamaz

1- Yeni açılan web sitelerinin içerik alma hakkı yoktur. (En az 1 Yıl)

2- Bot'la içerik çeken siteler.

İçeriğin Sitede Yayınlanması

1- Botla içerik almanız kesinlikle yasaktır.. İçeriğin tamamının alınması yasaktır. Eğer sitenize ait telif Hakkı içerdiğini düşündüğünüz bir içerik olursa ki olmaz çünkü yazılar tamamen bize ait ve özgündür eğer böylesi bir durumda iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz